BERGAMOT eeterlik õli- SOL-17

13.00

Iga tilk bergamoti eeterlikku õli rõõmustab teid oma magusate tsitruseliste, lilleliste, ürdiste ja pipraste nootidega. Selle eeterliku õli õrn ja rahustav lõhn tõstab teie meeleolu ja toob teie mõtetesse positiivsust, aidates seeläbi vähendada ärevust ja negatiivseid emotsioone, mida võite tunda.

10 ml

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Rikkalik ja samas värske bergamoti lõhn meenutab sidruneid ja apelsine. Bergamot, mis pärineb tsitrusviljade oksast, võib parandada teie meeleolu, kui tunnete väsimust, samuti rahustada teid, kui olete mures või morn.

“DROPS BY SOLIDU” bergamoti eeterlik õli on bergaptiinivaba. Bergaptenit, mis põhjustab naha liigset tundlikkust päikesevalguse suhtes, leidub tavaliselt väga mitmetes eeterlikes õlides.

LOODUSLIK JA OHUTU.

SOLIDU pakend on plasti- ja paberivaba: see on valmistatud tärklisest, bambusest ja söest. Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, kasvab päevas kuni meeter. Selle kasti valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

ÜMBERTÖÖTLUS.

SOLIDU karbi tootmiseks kasutatakse neitsiliku bambuse asemel bambusest valmistatud söögipulkade tootmisel saadud bambuslõikeid.

BIOLAGUNEV.

Pakend komposteerub 45 päevaga. See võib olla isegi mulla jaoks kasulik, kuna tärklis on mulla toitaine. Lisaks saab seda kasutada täiendava süsivesikute allikana, segadas selle loomasöödaga.