FRANKINCENSE eeterlik õli- SOL-15

13.99

Frankicense eeterlik õli pärineb idast, kus iidsetest aegadest kasutati seda nii parfüümis, meditsiinis kui ka viirukina. Frankicense’i aroom on magus, kuiv ja vaigune, kuid samas värske, maalähedase varjundiga. See aroom loob meditatiivse, rahustava ja harmoonilise õhkkonna.

10 ml

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Frankicense eeterlikul õlil on terav vaigune ja puidune lõhn, millel on sidruni, värske männi ja balsamico järelmaik. Frankicense hõlmab nelja peamist lõhnakategooriat: vürtsikas, magus, puine ja roheline, muutes selle uskumatult mitmekülgseks.

Aroomiteraapias kasutatakse frankincense eeterlikku õli, sest sellel on võime kergendada hingamist ja tõsta inimese meeleolu. Sellel on antibakteriaalsed omadused, mistõttu on see ideaalne valik õhukvaliteedi parandamiseks.

See “DROPS BY SOLIDU” õli aitab teil luua rahuliku, meditatiivse õhkkonna, et lõdvestada oma keha ja hing.

LOODUSLIK JA OHUTU.

SOLIDU pakend on plasti- ja paberivaba: see on valmistatud tärklisest, bambusest ja söest. Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, kasvab päevas kuni meeter. Selle kasti valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

ÜMBERTÖÖTLUS.

SOLIDU karbi tootmiseks kasutatakse neitsiliku bambuse asemel bambusest valmistatud söögipulkade tootmisel saadud bambuslõikeid.

BIOLAGUNEV.

Pakend komposteerub 45 päevaga. See võib olla isegi mulla jaoks kasulik, kuna tärklis on mulla toitaine. Lisaks saab seda kasutada täiendava süsivesikute allikana, segadas selle loomasöödaga.