GRANDMA SAID eeterlik õli- SOL-14

14.99

Eeterlik õli

Selles segus on: seedripuu eeterlik õli, kadaka eeterlik õli, rosmariini eeterlik õli

10 ml

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

GRANDMA SAID eeterliku õli segu viib sind sügavale metsa, kus tunned, et soovid võimalikult palju puhast õhku sisse hingata.

Millised eeterlikud õlid GRANDMA SAID segu koosneb?

Seedripuu eeterlik õli on tähelepanuväärne oma võime tõttu rahustada ja lõdvestada mõtteid ning tekitada väsimust. Lisaks on iidsetest aegadest teada, et seederpuu lõhn tõrjub putukaid. See aroom on üsna intensiivne, magus ja puidune.

Kadaka eeterlik õli, lisaks oma toniseerivale ja detoksifitseerivatele omadustele, aitab vabaneda negatiivsest energiast ja mõtetest. Kadaka lõhn on soovitatav inimestele, kes soovivad oma immuunsüsteemi profülaktiliselt tugevdada. See sobib ideaalselt teie kodus oleva õhu kvaliteedi parandamiseks ja aroomiteraapiaks. Selle eeterliku õli lõhn meenutab okasmetsa, loodust ja värskust.

Rosmariini eeterlik õli aitab teil end lõdvestunult tunda ning on antibakteriaalsete ja desinfitseerivate omadustega. See sobib hästi õhu puhastamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Rosmariini eeterlik õli paistab silma värske, tugeva ja täpselt määratletud roheluse aroomiga, millel on kampri noodid.

Selleks on vaja vaid paar tilka “DROPS BY SOLIDU” eeterlikku õlisegu, et anda ümbruskonnale looduse, värskuse ja metsa õhkkond.

LOODUSLIK JA OHUTU.

SOLIDU pakend on plasti- ja paberivaba: see on valmistatud tärklisest, bambusest ja söest. Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, kasvab päevas kuni meeter. Selle kasti valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

ÜMBERTÖÖTLUS.

SOLIDU karbi tootmiseks kasutatakse neitsiliku bambuse asemel bambusest valmistatud söögipulkade tootmisel saadud bambuslõikeid.

BIOLAGUNEV.

Pakend komposteerub 45 päevaga. See võib olla isegi mulla jaoks kasulik, kuna tärklis on mulla toitaine. Lisaks saab seda kasutada täiendava süsivesikute allikana, segadas selle loomasöödaga.