Kuma T-särk KU-87

40.00

KUMA särk

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Me kõik teame mõnda laululindu kes elab, et laulda! Nad peavad kontserte nii duši all kui autoga sõites ja ümisevad vahel ka enda teadmata. Varajastest hommikutundidest kuni hilisõhtuni lendavad nad lauldes ühelt oksalt teisele, leidmaks teisi laululinde, kellega koos ringi lennata. Lihtne, kuid naiselik disain on sobilik igas vanuses õrnema soo esindajale.

KUMA tikanditega t-särk on loodud kõigile, kes kulgevad kooskõlas loodusega. KUMA t-särk on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mis ei näe ainult hea välja, vaid tekitab ka hea enesetunde ning paneb Sind tundma justkui keegi kallistaks Sind. T-särgi voogav ja õhuline disain ning orgaaniline materjal lasevad kehal hingata ning ei tekita staatilist elektrit. Meie jaoks on oluline, et t-särgi tootmisprotsess oleks loodussõbralik ja keskkonnasäästlik, mistõttu kannavad meie t-särgid EarthPositive tähist, mis tähendab, et:

  • Neil on madal süsiniku jalajälg – tänu orgaanilise põllumajandustooraine kasutamisele, keskkonnasäästlikule tootmisprotsessile ja transpordile ning taastuvate energiaallikate kasutamisele, on meie t-särkide süsiniku jalajälge vähendatud 90%.
  • Need on 100% orgaaniline.
  • Iga EarthPositive toode hoiab kokku ligi 7kg süsihappegaasi.
  • Nad vastavad GOTS (Global Organic Textile Standards) nõuetele
  • Meie rõivad on toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult (toodete valmistamisel ei ole kasutatud lapstööjõudu või sunnitööd ega rikutud töötajate õigusi).
  • Nad on värvitud GOTS heakskiidetud kemikaalidega, kasutades vähese veega ja kontrollitud jäätmete kinnitamise protsessi, sertifitseeritud oekotex 100 klassi I Standard.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill