Kuma T-särk KU-88

40.00

KUMA särk

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tantsulinnud on need tegelased, kes on alati lennus ja tuletavad Sulle meelde, et elu on kui liblikalend – nad tantsivad ühelt õielehelt teisele, leidmaks “seda õiget” nektarit. Lihtne, kuid naiselik disain on sobilik igas vanuses õrnema soo esindajale. Õhuline ja orgaanilisest puuvillast valmistatud KUMA t-särk on loodud liikumiseks ning on ideaalne kaaslane läbi elu tantsimiseks.

KUMA tikanditega t-särk on loodud kõigile, kes kulgevad kooskõlas loodusega. KUMA t-särk on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mis ei näe ainult hea välja, vaid tekitab ka hea enesetunde ning paneb Sind tundma justkui keegi kallistaks Sind. T-särgi voogav ja õhuline disain ning orgaaniline materjal lasevad kehal hingata ning ei tekita staatilist elektrit. Meie jaoks on oluline, et t-särgi tootmisprotsess oleks loodussõbralik ja keskkonnasäästlik, mistõttu kannavad meie t-särgid EarthPositive tähist, mis tähendab, et:

  • Neil on madal süsiniku jalajälg – tänu orgaanilise põllumajandustooraine kasutamisele, keskkonnasäästlikule tootmisprotsessile ja transpordile ning taastuvate energiaallikate kasutamisele, on meie t-särkide süsiniku jalajälge vähendatud 90%.
  • Need on 100% orgaaniline.
  • Iga EarthPositive toode hoiab kokku ligi 7kg süsihappegaasi.
  • Nad vastavad GOTS (Global Organic Textile Standards) nõuetele
  • Meie rõivad on toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult (toodete valmistamisel ei ole kasutatud lapstööjõudu või sunnitööd ega rikutud töötajate õigusi).
  • Nad on värvitud GOTS heakskiidetud kemikaalidega, kasutades vähese veega ja kontrollitud jäätmete kinnitamise protsessi, sertifitseeritud oekotex 100 klassi I Standard.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill