LAVENDER eeterlik õli- SOL-16

13.00

Lavendli eeterlikul õlil on virge ja värske lõhn, milles on tunda kampri ning puidu, roheluse ja meeldivate lillede aroomi. See loob ohutu õhkkonna ja luua sisemise rahu.

10 ml

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Lavendli eeterlik õli võib avaldada positiivset mõju inimese kehale. On teada, et selle lõhn on lõõgastav ja vähendab stressitaset, et soodustada und. Soovitame õhtul selle eeterliku õliga õhku puhastada, sest sellel ei ole mitte ainult puhastav, vaid sellel on ka rahustav toime.

See “DROPS BY SOLIDU” eeterlik õli loob teie kodus rahustava õhkkonna ja aitab teid lennata unemaale.

LOODUSLIK JA OHUTU.

SOLIDU pakend on plasti- ja paberivaba: see on valmistatud tärklisest, bambusest ja söest. Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, kasvab päevas kuni meeter. Selle kasti valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

ÜMBERTÖÖTLUS.

SOLIDU karbi tootmiseks kasutatakse neitsiliku bambuse asemel bambusest valmistatud söögipulkade tootmisel saadud bambuslõikeid.

BIOLAGUNEV.

Pakend komposteerub 45 päevaga. See võib olla isegi mulla jaoks kasulik, kuna tärklis on mulla toitaine. Lisaks saab seda kasutada täiendava süsivesikute allikana, segadas selle loomasöödaga.