Allahindlus!

Märkmik OIB-02

22.35

Ole iseenda BOSS

must

Laost otsas

Tootekood: must Kategooria:

Kirjeldus

Märkmik “Olen iseenda BOSS!”

👌Kalendermärkmik uudishimulikule inimesele
☝️Eneseareng môjutab sinu elukvaliteeti
✌️Omanda mõtteviis – olen iseenda BOSS!

“Olen iseenda BOSS” märkmiku eesmärk on, et inimesed võtaksid omaks mõtteviisi, et ainult Sina ise saad teadlikult oma elu ees vastutuse võtta. Mitte keegi teine!

Märkmik “Olen iseenda boss” on mõeldud ettevõtlikule ja uudishimulikule inimesele, ehk kõikidele inimestele, kes on jõudnud arusaamani, et väikeste eesmärkide süsteemne saavutamine viib Sind lähemale suurtele eesmärkidele ning Sina ise oled sellel teel kõige olulisem eestvedaja.

Tegemist on kalendrivaba kalendermärkmikuga, mis tähendab, et see annab võimaluse alustada selle täitmist koheselt või võid oodata 1. jaanuarini. Täitmisel saad ise märkida kuude lõikes kalendripäevad lähtuvalt aastast, siin võta abiks oma nutitelefon. Sa saad ise luua ja olla teadliku eestvedaja rollis.

Kalendrivabas kalendermärkmikus on 12 kuud, kuid ilma kuupäeva ja aastata, mida saab ise märkida. Täitmist saad alustada igal ajal, sõltumata aastast ja kuust.

NB! Igas kuus on 27 kalendrilehte, mis pakub võimaluse olla mõned päevad täiesti ilma tegemisteta. Kui on vajadus siiski kirjutada, siis kirjuta nädalavahetuse tegemised ja mõtted ühele kalenderlehele. Kui paberist puudu jääb, siis kleebitavad märkmepaberid pakuvad loovat lähenemist. Proovi ja naudi!

Kalendermärkmikus on 162 kahepoolset lehekülge.

Köide – kuldne spiraal.