Paul Nordic kollane vahetusjakk BP-01

275.00

Kollane vahetusjakk.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Me väärtustame jätkusuutlikku ja läbipaistvat tootmist. Meie vahetusjakid on disainitud ja toodetud Eestis. Väliskangas pärineb Soomest (Öko-tex) ja vooder on toodetud Leedus.

Veekindlus:
10,000mm
Tuulekindlus ja hingavus:
4,000 g/m²/24h
Pealiskangas:
74% polüamiid / 26% polüuretaan
Vooder:
100% polüester
Hooli meie planeedist:
pese vähem, pese jaheda veega, rippkuivatus, anneta või taaskasuta
Disainitud ja toodetud Eestis.

Paul Nordic vahetusjakk sobib kandmiseks aastaringselt. Tänu pealiskanga vee- ja tuulekindlusele ning lambavillalaadsele karvasele voodrikangale on soojapidavus ja ilmastikukaitse tagatud. Fliisvoodrist rinna- ja küljetaskud hoiavad soojas su käed, lukuga põuetaskusse saad aga turvaliselt poetada oma telefoni või pangakaardi. Vahetuspesu saad hoida voodri külge õmmeldud salataskus. Lisadetailina on varrukate alläärde kinnitatud karabiiniga eemaldatavad fliisist labakindad. Tänu suurtele lukkudele on jope avamine ja sulgemine ülimugav.

NB! Paul Berg vahetusjakid on spetsiaalselt välja töötatud riiete vahetamiseks enne ja pärast talisuplust (või mõne muu välispordiala harrastamisel), mistõttu on see väga avara lõikega. Kui sa soovid seda pigem kasutada mõnusa sooja üleriidena (mis on ka täiega lahe!), siis soovitame sul valida sinu tavapärasest rõivasuurusest ühe numbri võrra väiksema mudeli.