PURITY seep – SOL-06

7.00

Puusüsi ja teepuu kehaseep rasusele nahale

55 g

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Puusüsi on tuntud oma võime tõttu nahast õli välja imeda.  Juurde lisatud teepuuõli, mis on antibakteriaalne ja antimikroobne aine,muudab seebi ideaalseks naha puhastamiseks. See eemaldab tolmu ja rasva kergesti, jätab naha värskendatuks ja puhtaks. Ideaalne kasutamiseks rasusele nahale – nii kehapesu kui ka naha puhastava näopesuvahendina.

Pidage meeles: kui teil on kuiv nahk, võib aktiivsüsi pisut liiga kuivada.

Sobib veganitele.

SOLIDU pakend on plasti- ja paberivaba: see on toodetud tärklisest, bambusest ja söest. Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, kasvab päevas kuni meeter. Selle kasti valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

Koostisosad (ENG):  Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ricinus Communis (Castor) Oil, Olea Europaea (Extra Virgin Olive) Oil, Helianthus Annuus (Organic Sunflower Oil), Vitellaria Paradoxa (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Activated Charcoal, Limonene, Cedrus Atlantica (Cedarwood), Sodium Lactate, Citrus Limonum (Lemon), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree), Citral.