Tuub artdeko TUB-20

72.00

TUUB artdeco

Vali suurus

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lubage esitleda – selle kevade eksklusiivne väikepartii TUUB #artdeco

Tehtud hoole ja armastusega innovaatilisest taastöödeldud polüamiidist, vanadest kalavõrkudest, kui täpsem olla. Loodud ja õmmeldud Eestis. Meie taastöödeldud materjal on libe ja õhuke, toode ise on kahekordne. Sellel kangal on õhu läbilaskvust nagu naturaalsel kiul, küll aga on tal sünteetikale omane tugevus, olles samas ise õrn ja pehme. Seega on meie RYCYCLED TUUB äärmiselt vastupidav kandmisele, pesemisele, ajale. Viimast nii füüsilises kui ka laiemas tähenduses. TUUB ei lähe iial moes, sest naiselikkus, mis on mugav on ajatu.

SUURUS JA SOBIVUS

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas TUUB Rubens suuru Victoria seljas istub  – tundub ju mõnus! Selja taga on sellel TUUBil õmblus, mis viib kauni art deco mustri kenasti kokku. Pisut tihedam passe ülaservas ja eemaldatavad õlapaelad, mida saad kanda tavaliselt, üle kaela või risti. Sobib nii reisisellidele kui ka last ootavatele emadele. Kujuta ette kui toredasti see eksklusiivne TUUB oleks veel seelikuna! Eelkõige sobib TUUB #artdeco pidusse. Aga elu ongi ju üks suur pidu!

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens.

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 6-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8-12). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt.

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 14-16).

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 74 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 74 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 74 cm

Enamus Eesti naisi on soetanud omale S/M suuruse ja on sellega väga rahul.

KOOSTIS

83% taastöödeldud polüamiid

17% Lycra elastaan

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga tavaliselt seda vaja ei ole.

PS. Kas teadsid, et õlapaeltega TUUB on suurepärane supluseks! Sünteetika kuivab kiiresti, ega muuda märjana oma omadusi – kallistab ikka sama mõnusasti. Sina krooli või sulista rahulikult, kuidas süda lustib ja karastusaste kannatab!