Wildflower kõrvarõngad roosa kulla & kollase kvartsiga MFI-180

45.00

Kõrvarõngad

1 laos

Tootekood: WF-ER-RGLD-YQ Kategooria:

Kirjeldus

Wildflower kollektsioonis kohtub looduslik puutumata ilu ja peen käsitöö. Need kõrvarõngad on inspireeritud suvisest päikesest, õide puhkevatest aasalilledest ja metsa sügavatest saladustest. Kõrvarõngaste keskmes on õrnad metikud lilled, mis sümboliseerivad vabadust, naiselikkust ja armastust. Iga lill on unikaalne, nagu loodus ise, lisades igale ehtele kordumatust ja erilist tähendust. Lilleõite krooniks on kaunis lihvimata poolvääriskivi, mis muudab iga lilleõie täiuslikuks. Iga kivi on töötlemata, jättes alles nende loomuliku sära ja tekstuuri. Need ehted toovad sinu suvepäevadesse värskuse ja kerguse, ükskõik kas toimetad linnas või looduse rüpes. Kandes neid ise või valides neid kingituseks! Ehe on pakitud Monafi ehtekarpi.

METALL: messing kaetud 14K roosa kullaga

MATERJAL: kollane kvarts

SUURUS: kõrvarõnga diameeter 1.2 cm

MATERJALI ERILISUS: ehte kaunistamisel on kasutatud lihvimata ja töötlemata kujul kollast kvartsi, mis on pärit Brasiiliast. Iga kristall on käsitööna välja raiutud suuremast toorkivimist.

KIVI OMADUSED

Kollane kvarts: karisma, energia, vitaalsus

Pane tähele: kandja ainulaadse olemuse ja kasutatud lihvimata poolvääriskivide tõttu võivad värvid ja mustrid kuvatud pildist pisut erineda. Lihvimata kivi pind on ebatasane.