Armastus iseendale #HAPPYJOURNAL SK-30

22.00

SEIK märkmik

5 laos

Tootekood: sk-30 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Oleme Sinu jaoks kogunud sellesse raamatusse aasta jagu harjutusi, et õpiksid end armastama, oleksid õnnelik ja tänulik ning saavutaksid kõik oma eesmärgid. Raamatust leiad igaks nädalaks ühe suurema harjutuse ning väiksemad küsimused ülejäänud nädalapäevadeks. Harjutused on lihtsad, kuid panevad Sind mõtlema ja tegutsema parema enda nimel. Küsimuste abil saad iga päev mõtiskleda ühe uue teema üle ning tunda tänulikkust väikestest asjadest enda ümber.

1. Paneb sind mõtlema ja analüüsima

Oleme Sulle igaks päevaks esitanud küsimused, millega analüüsida oma päeva. Iganädalased harjutused aitavad Sul enda eest hoolitseda ning küsimuste abil leiad üles oma lemmikharjutused, mida ka peale raamatu täitmist uuesti teha.

2. Tekitab uued harjumused

Tekita omale harjumus täita seda raamatut iga päev. Ühe aasta pärast on tänulikkus ja enda eest hoolitsemine muutunud Sulle loomulikuks tegevuseks, mis on tasuv nii kehale kui hingele.

3. Lihtne ja võtab vaid paar minutit päevast

Oleme selle raamatu üles ehitanud nii, et seda oleks lihtne täita ka unisena hommikul või õhtul enne magama minekut. Hoia raamatut näiteks enda öökapil ja tee see üheks osaks oma igapäevarutiinist.

4. Saad hiljem tagasi vaadata oma aastale

Raamatus on harjutusi ja küsimusi terveks aastaks. Kui kõikidele küsimustele on vastatud, ei pea Sa seda raamatut ära viskama. Raamatu lõpust leiad lehe, kuhu saad kirjutada 10 oma lemmikut harjutust. Nii saad ka hiljem raamatut uuesti kätte võttes neid harjutusi teha, aastale tagasi vaadata ja oma arengut analüüsida.

5. Aeg iseendale, mida iga päev ootad

Selle raamatu täitmine on ka üks enda eest hoolitsemise harjutus. Kuna selle kasutamine on tehtud nii lihtsaks, siis ootad iga päev selle täitmist. Ei mingit negatiivsust – ainult head tunded ja armastus iseenda vastu.

Elo ja Elys on noored emad, unistajad ja tegutsejad. Kiire elutempo juures mõistsime, kui tähtis on iga päev enda eest hoolitseda ja end esikohale seada. Nii on meil jaksu täita oma eesmärke, edasi areneda ja tuua rõõmu ka meid ümbritsevate inimeste eludesse.

See märkmik on loodud, et juhatada Sind läbi Sinu imelise, inspireeriva ning rõõmu, julgust ja rahulolu täis aasta. Loodame, et leiad siit tegevusi ja harjumusi, mida ka tulevikus ette võtta. Läbi aasta liikudes kirjuta üles oma kogemus erinevate harjutuste läbimisel. Tunne iga päev tänutunnet väikeste asjade üle ning jälgi, mis toob Sinu silmadesse rahu ja rõõmu. Märgi üles, mida oled neist tegevustest õppinud ja kuidas Sa tasakaalustad asju, mis on Sinu jaoks tähtsad. Aasta lõpus vaata tagasi neile kaheteistkümnele kuule ning analüüsi oma kasvu ja arengut. Tunne tõelist uhkust oma saavutuste üle!

NB! Märkmik on ilma kuupäevadeta ja saad alustada selle täitmist, kui sulle sobib!