Seljakott BOOGIE M Grain Mustard BAU-01

135.00

Sisseehitatud sisevalgustussüsteemiga seljakott, vargusvastane disain, reguleeritavad käepidemed, kaks sisetaskut ja üks peidetud välistasku.

Laost otsas

Kirjeldus

Boogie seljakott on disainitud turvalisust silmas pidades, reguleeritavad käepidemed blokeerivad kandmisel tõmbluku. Polsterdatud magnetkinnisega välistasku peidetakse seljaosa puudutades. See on pööratav, nii et kui olete turvalises keskkonnas, saate selle ümber pöörata ja anda sellele täiendava juurdepääsupunkti.

Konstruktsioonis on kasutatud suure tihedusega 3mm poroloon, mis teeb sellest pooljäiga, polsterdatud ja seetõttu väga mugava seljakotiga. Sisevooder on valmistatud hallist polüestermikrokiust, millel on 2 kiire juurdepääsutaskut ja meie sisevalgustussüsteem.

Meie soovitus on kanda seljakotti üsna kõrgel seljas, sest nii on seda kõige mugavam kanda ja see säilitab alati oma esialgse kuju. Samal põhjusel soovitame teil seda mitte mahu ega kaalu poolest üle mahutavuse täita. Tugevuse poolest peab ta kõigele vastu, kuid on palju ilusam ja elegantsem, kui see pole deformeerunud.

Mõõdud: 34 x 30 x 11 cm

Collection grain                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Vaatamata välimusele nagu tekstiil, on korpus valmistatud väga kvaliteetsest plastmaterjalist, millel on Sanitized® tihend ja OEKO-TEX® sertifikaat, mis tagab toote kõrgema kvaliteedi tervise ja jätkusuutlikkuse seisukohalt. Väljas kasutamiseks mõeldud see on väga vastupidav, veekindel, tulekindel, antibakteriaalne ja kergesti puhastatav.