Kõrvanublud “Märt” KN-7

38.00

Kõrvanublud on inspireerivate inimeste portreedega kõrvarõngad.

1 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Märt Pius

Kui vaatan Märti laval või teleekraanil, saan aimu sotsiaalmeediast, siis peegeldub selles olekus tasakaal ja iseendaks olemine. Meenub üks intervjuu, kus Märt muuhulgas ka räägib isaks olemisest ja sellest, kuidas suurimaks keerukuseks lapsevanemaks olemisel on vanema enda ego ja sellega tegelemine. Ja see mõte kõnetab mind lapsevanemana väga. Kuid isegi kui see tõdemus on tehtud avastad end ikka vahel olukorras, kus ego on sinust võitu saanud. Tahaks uskuda, et ilmselt ka Märt vahel laseb sellel egol võimust võtta aga mulle tundub, et pere ja isaks olemine sobib Märdile sama hästi kui näitleja roll. Vaadake milline muhedus ja rahulolu kumab sellel fotol, mida kõrvanubludel kasutanud oleme. Nimelt on originaalfoto üks perefoto, kus Märt oma kambaga koos on.

 

  • Iga kõrvarõngapaari ostuga toetad sa ka otseselt inimest, kelle portree kõrvarõngastel on. Aga osta ikka sama usinalt edasi ka raamatuid, teatripileteid, plaate ja kõikvõimalikul muul kujul nende teoseid ja loomingut.
  • Kõrvarõngaste toorik  on tehtud plastiku jäägist, mis tekib suuremate plastik ketaste tootmisest. Nii ei pea antud jääki ümber töötlema, et sellest taas suuremas tootmises kasutatav plastik saaks.
  • Kõrvarõnga läbimõõt 35mm, kõrva läbiv polt hõbe AG 925.