Kõrvanublud “Mick” KN-11

38.00

Kõrvanublud on inspireerivate inimeste portreedega kõrvarõngad.

1 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mick Pedaja

muusik, helilooja, kunstnik, imeline looja.

Ühel kontserdil kirjeldas Mick seda, kuidas ta lapse une ajal sõidab autoga ringi ja otsib looduses kohti, kus drooniga filmida. Ja siis on ka aeg, millal Angeelia saab maalida. Kui ilusalt see kõlas. Tõdesime siis oma seltskonnas, et kui maagiline see on, et sellised inimesed leiavad üksteist üles ja saavad sel moel oma eluteel koos edasi minna ja luua. Olles leidnud selle enda miski on Mick rohkemat kui lihtsalt muusik, tema kontsert on kui väike rännak kuskile maagilisse paika.

Mul on ääretult uhke ja tore tunne, et Mick oli nõus kõrvarõngastele oma näoga tulema. Kindlasti rõõmustavad veel paljud tema loomingu austajad.

 

  • Iga kõrvarõngapaari ostuga toetad sa ka otseselt inimest, kelle portree kõrvarõngastel on. Aga osta ikka sama usinalt edasi ka raamatuid, teatripileteid, plaate ja kõikvõimalikul muul kujul nende teoseid ja loomingut.
  • Kõrvarõngaste toorik  on tehtud plastiku jäägist, mis tekib suuremate plastik ketaste tootmisest. Nii ei pea antud jääki ümber töötlema, et sellest taas suuremas tootmises kasutatav plastik saaks.
  • Kõrvarõnga läbimõõt 35mm, kõrva läbiv polt hõbe AG 925.