Kõrvanublud “Owe” KN-6

38.00

Kõrvanublud on inspireerivate inimeste portreedega kõrvarõngad.

1 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Owe Petersell

Saatejuht, ajakirjanik, minu silmis tõeliselt inspireeriv kultuurisaadik.

Mäletan Owe Peterselli ajast kus ma olin päris noor. Kui meil kodus raadio mängis, siis kuulasid seda vanaema ja vanaisa ja nende vaieldamatu lemmik oli Elmari raadio. Ma ei mäleta miks aga mäletan selgelt, et mulle nii meeldis Owe. Mõtlesin sellele, et kui kahju, et teda telekast nii harva näeb. Silmad sulgedes võin detailse täpsusega luua mälupildi sellest, kui Owe oli Eurovisiooni žüriis ja mina väikese tüdrukuna mõtlesin, et kui tore on teda vahepeal ekraanil ka näha.

Nii olen ka täna ääretult rõõmus, et  ETV OP´i saatejuht on just Owe Petersell. Ja sama rõõmus olen ma selle üle, et Owe ütles jah ja on täna üks neist, kelle näoga kõrvarõngaid kõrvas saavad alata põnevad vestlused ja kohtumised.

 

  • Iga kõrvarõngapaari ostuga toetad sa ka otseselt inimest, kelle portree kõrvarõngastel on. Aga osta ikka sama usinalt edasi ka raamatuid, teatripileteid, plaate ja kõikvõimalikul muul kujul nende teoseid ja loomingut.
  • Kõrvarõngaste toorik  on tehtud plastiku jäägist, mis tekib suuremate plastik ketaste tootmisest. Nii ei pea antud jääki ümber töötlema, et sellest taas suuremas tootmises kasutatav plastik saaks.
  • Kõrvarõnga läbimõõt 35mm, kõrva läbiv polt hõbe AG 925.