Kõrvanublud “Taavi” KN-14

38.00

Kõrvanublud on inspireerivate inimeste portreedega kõrvarõngad.

2 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Avoid Dave´i

viimane plaat, “Allika Miis” on justkui loodud selleks, et seda enne uinumist vaikselt kuulata.

Taavi looming on mind ka varasemalt kõnetanud, kuid just tema viimane eestikeelne plaat on teinud minust eriti suure austaja. Muusika, mis viib endaga rännakule ja laseb lihtsalt olemises olla. Ükskõik palju kuulad, ei saa ikka küll.

On suur rõõm, et olid nõus kõrvanubludele tulema just selle plaadi kaanefotoga, mis annab imeliselt edasi just seda sama veidi müstilist tunnet, mis tekib ka seda plaati kuulates. Aitäh originaalfoto eest Marleen Evisalu.

Aitäh Taavi, et lood midagi nii hinge minevat ja lased sellest osa saada. Usun, et kõrvanublud kõrvas saavad tutvuda ja leida end mõnusast vestlusest kõik sinu muusika austajad.

  • Iga kõrvarõngapaari ostuga toetad sa ka otseselt inimest, kelle portree kõrvarõngastel on. Aga osta ikka sama usinalt edasi ka raamatuid, teatripileteid, plaate ja kõikvõimalikul muul kujul nende teoseid ja loomingut.
  • Kõrvarõngaste toorik  on tehtud plastiku jäägist, mis tekib suuremate plastik ketaste tootmisest. Nii ei pea antud jääki ümber töötlema, et sellest taas suuremas tootmises kasutatav plastik saaks.
  • Kõrvarõnga läbimõõt 35mm, kõrva läbiv polt hõbe AG 925.