Kõrvarõngad Pearl&Stone MFI-89

82.00

Pearl and Stone kõrvarõngad valge roodiumi & helelilla ametüstiga

MONAFI

1 laos

Tootekood: PS-ER-WR-PAM Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pearl and Stone kõrvarõngad on neile, kes armastavad nii klassikalised pärleid kui ka poolvääriskive. Tuues päevadesse vaheldust, on ehet võimalik kanda mitmel erineval viisil. Soovid ainult pärlit, saad kanda kõrvarõnga ülemist osa. Kui soovid lisada aktsenti, saad lisada alumise ripatsi. Juurde on võimalik osta erinevate kividega kõrvarõngaste ripatseid. Ehe on pakitud Monafi ehtekarpi.

Pearl and Stone kõrvarõngad on neile, kes armastavad nii klassikalised pärleid kui ka poolvääriskive. Tuues päevadesse vaheldust, on ehet võimalik kanda mitmel erineval viisil. Soovid ainult pärlit, saad kanda kõrvarõnga ülemist osa. Kui soovid lisada aktsenti, saad lisada alumise ripatsi. Ehe on pakitud Monafi ehtekarpi.

METALL: messing kaetud valge roodiumiga

MATERJAL: valge magevee pärl, helelilla ametüst

SUURUS: pikkus 2.0 cm, laius 0.6 cm

MATERJALI ERILISUS: ehte kaunistamisel on kasutatud magevee pärleid, mis on pärit Hiinast ja lihvimata ja töötlemata kujul helelillat ametüsti, mis on pärit Brasiiliast. Iga kristall on käsitööna välja raiutud suuremast toorkivimist.

KIVI OMADUSED
Pärl: puhtus, naiselik tarkus, rahu
Helelilla ametüst: rahu, harmoonia, hea uni

Pane tähele: kandja ainulaadse olemuse ja kasutatud lihvimata poolvääriskivide tõttu võivad värvid ja mustrid kuvatud pildist pisut erineda. Lihvimata kivi pind on ebatasane.