Sheep pool party meriino kampsun WSH-124

249.90

Woolish meriino kampsun

Vali suurus

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Armas, #woolishperson

Meil on rõõm sulle tutvustada meie teist Collector Edition kampsunit, mille nimeks on Sheep Stories NO.2 – SHEEP POOL PARTY. Inspiratsioon selleks on tulnud koomiksitest. See kampsunisari jutustab mängulise loo ühest õnnelikust lambast, kes on kõike näinud – pehmet suvetuult, basseiniäärset päikest, lund ja talvekülma.. Kes reisib ringi ja tahab maailma näha. Selle toreda lamba seiklused koome igal aastal üheks kampsuniks.

Idee on anda meie villastele sõpradele võimalus need kampsunid aastate vältel kokku koguda ja seejärel oma tulevastele põlvedele edasi pärandada. See on investeering, mida saab kanda iga päev ning pikki tulevaid aastaid! Kujuta ette, kuidas sinu mälestused talletuvad sellesse kampsunisse ning kui saabub hetk, et kampsun edasi oma lastelastele kinkida, elab see sama kampsun edasi nende hetkedes. Lõpuks on meist kõigist alles jäänud vaid lood. Olgu see lugu mõnusalt värviline, lõbus ja meeldejääv!

Ootame väga, et sind meie Sheep Stories kampsunis tänaval näha! Sinu Woolish perekond.

 

MODELL: 168 / SUURUS: S

Meriinovillaste Toodete hooldamine on üsna lihtne. Tooted ei vaja tihedalt või üldse pesemist. Neile meeldib, kui nad saavad õhutust või kui sa pehme harjaga neid harjad. Kui tekib pesemise vajadus, siis ole ekstra õrn ning anna tootele kerge vann. Hoia meeles, et pilling on täiesti normaalne nähtus ning kõik meriinovillased kudumid võivad topiliseks muutuda mingil hetkel. Eemalda need spetsiaalse topieemaldajaga ning su toode on taaskord nagu uus.