Tuub dark grey TUB-02

89.00

TUUB

meriino

dark grey

Vali suurus

Tootekood: 011 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kehaosa 100% superpehme meriino vill (19 mikrokiudu, 220 grammi, first-layer,)
Servad 93% Tencel lyocell ja 7% elastaani

All ja üleval servas viskoosist kahekordne passe, TUUB ise on ühekordsest paksemast ülipehmest meriinost. Ülemise serva sees on märkamatu kummipaelakene, et TUUB kindlamini üleval püsiks.

See trendikas meriinovillane TUUB #008 on pisut paksemast ühekordsest (teised TUUBid on kahekordsed) interlock koega peenvillasest meriino kangast, tal on üks küljeõmblus ning üleval servas peenem ja kitsam ning all servas pisut laiem mustast viskoosist kahekordne passe. See TUUB kallistab Sinu keha õrnalt ning on hoiab ümber lõdvemalt ja natukene kohevamalt, kui teised TUUBid. Ta venib kandes pisut, seega ei ole merino #006 pidulik toode, pigem just mõnusaks äraolemiseks vaba aja üritustel ja tööpostil. Peasallina kandes sobib imeliselt ka teatrisse minemiseks – ei tahaks ju kena soengut tutimütsiga rikkuda. TUUBi-Tiiu ütleb “mina kannan sel talvel meriinovillast salli mütsi-salli asemel. Tõhus ja elegantne”.
KANNA NII: must laiem passe on all ja kitsam passe rinna peal. Kitsamal passel on servas sees ka õrn kummikene, mis hoiab toodet alla vajumast. TUUBi silt olgu südame juures, nii on vast kõige piltlikumalt öeldud 🙂 Küljeõmbluse soovitame sättida külje peale.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. See meriinovillane TUUB on väga veniv rõivatükk. Kõik suurused on 85 cm pikad, suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. TUUB merino #006 on väga hea ka lapseootuse ajal kandmiseks.

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy!

Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 33 cm lai.

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele, kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 37 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote allakukkumist.

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 43 cm lai.

Kui oled lapseootel, siis on meriinovillane TUUB Sinu kõhu vastas pehme ja mõnus. See konkreetne meriinovillane TUUB on suisa suurepärane lapsootuse ajaks.

Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill

  • on talvel soe, suvel jahe

  • reguleerib kehatemperatuuri

  • imab niiskust

  • ei võta halbu lõhnu külge

  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral

  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord kerget masinpesu 30 kraadi juures.

KUIDAS HOOLDADA

See trendikas meriinokangas on saanud SUPERWASH töötluse, ehk teda võib ja tegelikult soovituslik on pesta masinas villapesu programmil või tavaprogrammil 30 kraadiga, tsentrifuugi pöörded 800. Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile õhutamine. Meriino-TUUBi võib pesta masinas villapesuprogrammiga. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu uus TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale.

Üks veider märkus:

Meie meriinokangas võib esialgu minna pisut topiliseks, aga peale kolmandat pesu ja väikest triikimist näeb välja taas peaaegu nagu tuttuus. Putsukesed tulevad ja lähevad. Tegijate endi poolt järele proovitud ja heaks kiidetud.