Tuub natural white TUB-24

79.00

TUUB

Vali suurus

Tootekood: #010 Kategooriad: ,

Kirjeldus

MIDA ERILIST ON UUES TUUBIS:

Ta kumab kergelt läbi, seega ei ole ta parim variant kontorisse tööle minemiseks punased aluspüksid all. Küll aga ideaalne kodukontoris! On lugematul viisil erinevaid viise kuidas vanilla TUUBi oma heaoluga sobitada: kanna topina, koduseelikuna või kanna tuubi all ihukarva pesu ja sukkpükse, kanna TUUBi retuuside peal. See isend on imeline kodusolemise nautimiseks ja kodukontoriks. TUUBide servadest ülejäänud kangast õmmeldud säärised annavad veel viimase perfektse hygge puudutuse. Lihtsalt väga mõnus!

Luksuslikku ja täiesti looduslikku meriinovilla peetakse üheks nahasõbralikumaks kangaks. Sellest materjalist tehtud rõivad juhivad niiskust kaks korda paremini kui puuvill ja 20 korda paremini kui polüester. See TUUB hoiab su selja ja pepu soojas ka ekstreemsetes tingimustes, isegi higistamisest niiskena on ta soe, ega võta külge erinevaid keha lõhnu.

KANNA NII: Laiem passe  on all ja kitsam passe rinna peal. Kitsamal passel on servas sees ka õrn kummikene, mis hoiab toodet alla vajumast. TUUBi silt olgu südame juures, nii on vast kõige piltlikumalt öeldud 🙂 Küljeõmbluse soovitame sättida külje peale.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. See meriinovillane TUUB on väga veniv rõivatükk. Kõik suurused on 85 cm pikad, suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.

 

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy!

Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 30 cm lai.

 Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele, kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 35 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote allakukkumist.

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 40 cm lai.

TUUB merino #010 on väga hea ka lapseootuse ajal kandmiseks.


Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill
  • on talvel soe, suvel jahe
  • reguleerib kehatemperatuuri
  • juhib niiskuse keha pinnalt eemale
  • ei võta halbu lõhnu külge
  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral
  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord kerget masinpesu 30 kraadi juures.

KOOSTIS: Kehaosa 100% superpehme muelsing free meriino vill (19 mikrokiudu, 250 grammi, first-layer)
Servad 93% viskoosi ja 7% elastaani

KUIDAS HOOLDADA: Pese villapesu programmil või käsitsi 30 kraadiga, tsentrifuugi pöörded 800. Pööra toode masinasse pannes pahupidi. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu meriinovillane TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale. Enne kuivama riputamist sakuta ja säti natukene, nagu villatoodetega enamasti tehakse.