Tuub pluminmadeira TUB-22

62.00

TUUB

Vali suurus

Tootekood: pluminmadeira Kategooriad: , ,

Kirjeldus

See siin on kõigi aegade kõige pehmemast kangast TUUB. Lenzing vabrikus toodetud MODAL on uue ajastu kangas – selline eriti jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Micromodal on 100% biolagunev ning selle valmistamiseks  kasutatatakse spetsiaalselt kultiveeritud toorainet ja eriti säästlikku tootmistsüklit. Meile meeldib see väga! Et TUUB hästi veniks, aga välja ei veniks, on kanga retsepti lisatud ka näpuotsaga elastaani.

TUUB #pluminmadeira on niisiis tehtud väga õhukesest kahekordsest Superfine kangast. Kallistab sind tihkelt, kuid pehmelt. See TUUB sobib ideaalselt vaba aja veetmiseks, seljasoojandajaks, mugavaks topiks lemmikpükste juurde, lisakihiks teiste riiete alla. Seelikuks muidugi ka, aga loe hoolduse alt väikest ääremärkust ja siis tee oma otsus.

KOOSTIS

88 % Lenzing MicroModal® kiud, mis on tehtud pöögipuust jätkusuutlikul ja loodust säästval moel
12 % elastaan

120 g/rm SUPERFINE®

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! Kuna MODAL on looduslik kiud, oleks nutitoodet hea pesta koos sarnast värvi rõivastega. TUUBile meeldib õrn masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks soovitame käsipesu ja kuivama riputades natukene venitamist-mudimist, et alläär ei jääks diagonaali. Nimelt on TUUB ju kahekordsest materjalist ja looduslike kangaste puhul võib selline allääre kerge krussitamine esineda, aga ei pruugi. Mõõdukas triikimine on lubatud.

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy!

Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 33 cm lai.

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele, kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 37 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote allakukkumist.

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 43 cm lai.