Tuub starrynight TUB-23

72.00

TUUB #starrynight

Vali suurus

Tootekood: #starrynight Kategooriad: , ,

Kirjeldus

TUUB on mitmeotstarbeline nutikas rõivaese. See konkreetne isend on kindlasti kõige efektsem kleidina erilisteks üritusteks, nagu näiteks oma kallimaga koduseks küünlavalgusõhtuks. Pidulik must glitter mustal põhjal ning stiilsed laiad (eemaldatavad) õlapaelad teevad Starrynight TUUBi kleidikesest peo kuninganna.

 

KOOSTIS

85 % taastöödeldud polüamiid Ecoyarn

15% elastaan

Kuumpressitud litrid on mustal pinnal mustad. Väga elegantne kooslus. Mõne nurga alt helgivad, teise nurga alt on jällegi nagu tavaline must kleit. Müstiline!
TUUB #starrynight on ühekordsest paksemast kangast. Päris tihkelt ümber keha. Modell kannab S/M Marylin suurust ning tema puusaümbermõõt on 107 cm ning pikkust 164 cm.

 

SUURUS JA SOBIVUS  

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas TUUB seljas istub  – tundub ju mõnus! TUUBil on üks küljeõmblus, pisut tihedam passe ülaservas ja eemaldatavad õlapaelad. 

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 86 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 8-10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 6-8).

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8-12). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 14-16).

MÕÕDUD 

Twiggy suurus (XS/S): laius 30 cm, pikkus 86 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 34 cm, pikkus 86 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 39 cm, pikkus 86 cm

Enamus Eesti naisi on soetanud omale S/M suuruse ja on sellega väga rahul.

 

KUIDAS HOOLDADA

Pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! Pese parem käsitsi käesooja veega.

ÄRA TÄHESÄRA TRIIGI!!! Servasid võid triikida kui sa just pead.

 

TUUB. Ilus. Nutikas. Kodumaine.