Sõbrapäevik ”Sõbrad igavesti” SK-69

18.00

”Sõbrad igavesti” sõbrapäevik

4 laos

Tootekood: sõbrapäevik Kategooriad: ,

Kirjeldus

Sõbrad igavesti” sõbrapäevik on täis vahvaid küsimusi ja harjutusi. See ei ole tavaline sõbrapäevik – harjutusi on palju rohkem ja need on kaasaegsed, mis teevad sellest raamatust toreda kingituse igale neiule ja tema sõpradele.

Sõbrannad saavad vastata küsimustele nende sõpruse kohta, leida kumb teeb tõenäolisemalt naljakaid tegusid nind arvutada välja ka sõpruse skoori. Lisaks veel palju muid harjutusi ja soovitusi ühisteks seiklusteks.

Sõber on keegi, kellele rääkida enda rõõmudest ja muredest. Ta on alati sinu jaoks olemas. Temaga koos jagad sa kõige naljakamaid hetki ning igatsed teda, kui ta on kaugel. Selleks, et olla hea sõber peab pingutama, kuulama ja mõistma. Täida seda raamatut ja lase ka oma sõpradel seda teha. See on üllatav, kui erinevalt sinu sõbrad sind näevad ja milliseid naljakaid mälestusi teil koos on.

1. KÜSIMUSED SÕBRALE ENDA KIRJELDAMISEKS

Sinu sõber vastab küsimustele enda kohta. Nii on sul alati teada tema sünnipäev, unistused ning lemmikud söögid, joogid ja asjad. Võimalik, et saad seda lugedes tema kohta midagi täiesti uut teada.

2. KÜSIMUSED SÕBRALE MINU KOHTA

Sõber vastab küsimustele sinu kohta. See võib olla üllatav, kui erinevalt sinu sõbrad sind näevad ja tunnevad. Hiljem koos vastuseid lugedes saate naerda näiteks selle üle, millise kuulsusega sina tema arvates kõige rohkem sarnaned. Sõber saab sulle kirja panna ka hea soovi ning sina saad teada, millistes olukordades sa sõbrale alati meenud.

3. KÜSIMUSED MEIE SÕPRUSEST

Lase sõbral kirja panna lugu sellest, kuidas te kohtusite ning millised on tema lemmikmälestused koos sinuga. Kõikidel sinu sõpradel on erinevad, ent siiski erilised mälestused meeles. Kindlasti on teil ka üks nali, millest vaid teie aru saate – ka seda on hea igavesti mäletada.

4. KUMB MEIST TÕENÄOLISEMALT?

Lase sõbral märkida, kumb tema arvates tõenäolisemalt hiljaks jääb, lotoga võidab või terve öö üleval istub. Pärast saate üheskoos nende vastuste üle naerda! Võimalik, et sõbral on sinust hoopis teine arvamus, kui sa oleksid osanud oodata.

5. LISA MÄLESTUSEKS PILT MEIE SÕPRUSEST

Sõber saab joonistada või kleepida siia oma lemmikpildi teist kahest. Ehk on see mõni eriline selfie või hoopis teie esimene ühine pilt koos. Vaadake jäädvustust paari aasta pärast uuesti ning proovige teha võimalikult sarnane pilt, et võrrelda, kui palju te vahepeal muutunud olete.

Autor: Elo Johanna Kuklane

Keel: Eesti keel